Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda

Kód: 7254930

Úplný název:

Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda (Buriánek Václav):

Autor a popis:

Buriánek Václav, Triton, 320 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
291 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pražský psychoanalytik Václav Buriánek uspořádal knihu Fakta a dojmy jako výroční sborník k příležitosti 150. výročí narození zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda. Ke vzniku publikace mimo jiné přispěli členové České psychoanalytické společnosti a moravští historikové. Tento netradiční průvodce Freudovým rodným krajem spojuje dostupné, ale dosud izolované historické a národopisné informace s psychoanalytickými interpretacemi a bohatým obrazovým materiálem. Výsledná mozaika faktů a dojmů vypovídá o možných vlivech Freudova rodiště (v nejširším slova smyslu) na jeho niterné zkušenosti a budoucí tvořivost. Kniha se soustředí na Freudův pobyt v Příboře, na jeho vztah k rodnému městu a na vztah Příborských a většinové kultury ke slavnému rodákovi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Fakta a dojmy: Psychoanalytikův malý průvodce rodným krajem Sigmunda Freuda