Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech

Kód: 2421706

Úplný název:

Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech (Innes Brian):

Autor a popis:

Innes Brian, Universum, 256 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Falza a padělky

Jsou nepoctiví, prolhaní a zločinní… ale také fascinující a někdy přímo úžasní. Falza a padělky - a především jejich autoři - upoutají naši pozornost a nedovolí ji odvrátit.
Tato úžasná kniha zachycuje okolnosti a podrobnosti největších podvodů v historii. Pochopíte, jak a proč slavní podvodníci své padělky vyráběli i možné příčiny, proč jsou jejich činy často mnoho let neodhaleny. Popisy neuvěřitelných kousků oživují fotografie a "padělatelské perličky", rámečky plné málo známých faktů o pachateli činu, činu samotném a jeho následcích.
Když tyto knihu otevřete, objevíte stránky plné příběhů o odvážných falzech a padělcích…

· starých mincí, současných bankovek, vládních dluhopisů, a dokonce i poštovních známek. Ať už padělatelé používají vyryté destičky nebo počítače, mnoho z nich objevuje vynalézavé metody jak utéci před zákonem.
· umění - od Michelangelových padělků po současné padělky maleb, leptů, grafik, soch a keramiky. Navíc se zde dozvíte, jak úřady používají moderní vědu k odhalování falešného umění i potvrzení pravosti podezřelých děl.
· dokumentů - jedné z nejstarších trestných činností. Podpisy prezidentů, knihy, mapy i deníky jsou pro zkušené padělatele hračkou.
· pravěkých artefaktů vyrobených padělateli, které k tomu často vedly složité důvody. Tyto neuvěřitelné historky v sobě zahrnují mimo jiné pozadí příběhu o piltdownském člověku a další nechvalně známé archeologické kousky.
· totožnosti - od nevinných podvodů s falešnými akademickými tituly po zatvrzelé zločince, kteří naprosto převezmou totožnost jiné osoby.

Seznámíte se s motivy, metodami, podvodníky i jejich oběťmi. Ať už podvodníci chtěli vydělat, být středem pozornosti nebo nalákat důvěřivce, příběhy o jejich falzech a padělcích už jsou legendární - je to napínavé a poučné čtení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Falza a padělky - Skutečné příběhy o největších světových podvodech