Fantasy 2014 - svazek I.

Kód: 8724648

Úplný název:

Fantasy 2014 - svazek I. (Schreil Zdeněk, Žilková Eva, Dobšenský Jan):

Autor a popis:

, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Česká fantasy žije a daří se jí dobře. Že to není žádná iluze několika vyvolených čarodějů a kouzelnic dokazují i naše sborníky z již 25. ročníku soutěže Klubu Julese Vernea O nejlepší fantasy. Armády netvorů i nájezdníků, oživlé kamenné sochy, létající lodě a podzemní města plná krásy i intrik. Osamělí válečníci i hrdinové toužící po lidském dotyku. Krajiny fantazie jsou nekonečné a nyní se před vámi otevírají díky novým a neotřelým hlasům, které se jednoho dne stanou legendami!

Sborník Fantasy I obsahuje:

Zdeněk Schreil: Cena života Netoužil po ničem jiném než po klidu. Kdysi se stal hrdinou – nezaslouženě, neboť zradil ty, kdo mu věřili. Nyní se snaží vykoupit ochranou nevinných. Jenže minulost má dlouhé prsty zkušeného inkvizitora. A jako by to nestačilo, v temných lesích se houfují nestvůry chtivé liského masa.

Eva Žilková: Město kamenné krásy Představte si město plné smutku, stíhané epidemiemi a krutými ranami osudu. Je zde však pověst... nikoliv o šťastném konci, nikoliv o naději, jen o útěše, která má však to nejkamennější srdce. Co si ale počíst, když celý svět považuje váš žal a činy jím zrozené za kacířství?

Jan Dobšenský: To není tvoje válka Abarhil a jeho druhové mají za sebou dalekou cestu. Nyní se však dostali na pláně, kde se tamní kmeny připravují odrazit gigantickou invazi. Cestovateleé nemají žádnou povinnost, žádné závazky zúčastnit se bojů. Bylo by to šílenství. Jenže čest a láska jdou se šílenstvím ruku v ruce...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fantasy 2014 - svazek I. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fantasy 2014 - svazek I..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fantasy 2014 - svazek I. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fantasy 2014 - svazek I. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fantasy 2014 - svazek I. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé