Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství

Kód: 7388503

Úplný název:

Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství (Zachardová Lenka):

Autor a popis:

Zachardová Lenka, XYZ, 250 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pojďme a pokusme se společně s Magdalenou Zachardovou, autorkou knihy Fascinující svět záhad, a svědectvími vědců i laiků některé z nich objasnit. Pokud se odvážíme nahlédnout za hranice všední reality, ve které se pohybujeme každý den a která tvoří náš svět, náhle se před námi otevře tajemná říše plná záhadných událostí, tajemných jevů a dávno zapomenutých vynálezů. Magdalena Zachardová čtenářům předkládá padesát pět záhad, které zatím nikdo nerozluštil. Zabývá se podivnými nálezy obřích i trpasličích bytostí, záhadnými kamennými stavbami, které by lidé dokázali postavit jen stěží, místy opředenými mnoha tajemstvími, zvláštními přírodními úkazy i zvířaty, která by se na naší Zemi vlastně neměla vyskytovat, podobně jako dávné létající stroje či zbraně se strašlivými účinky. Stále pátráme ve vesmíru po neznámých planetách. Co když se ale daleko větší záhady skrývají přímo zde, na naší Zemi?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Fascinující svět záhad - 55 největších tajemství