Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea)

Kód: 7413031

Úplný název:

Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea) (Siegel Eliot):

Autor a popis:

Siegel Eliot, Zoner Press, 144 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
226 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
 

Glamour - Portrét - Portfolio/Book - Reklama v interieru i exterieru. Kniha je koncipována jako ucelený průvodce fotografováním ve světě módy, obsahuje ale samozřejmě rady, doporučení a především praktické návody, které jsou zcela obecně využitelné a pro řadu začínajících a středně pokročilých fotografů nedocenitelné. Ústředním tématem je sice módní fotografie, ale postupy fotografování v ateliéru i exteriéru, práce se světly a jinou technikou pro úpravu osvětlení a celá řada dalších témat je určena i pro fotografování portrétů, glamour, reklamní fotografii i pro obecnou fotografickou praxi. Kniha se zabývá i tématy, která v jiných publikacích nejsou běžná, nebo jsou zcela opomíjena, například organizace vlastního fotografování – ať již v ateliéru nebo exteriéru, spolupráce s nezbytnými asistenty a specialisty např. na oblečení, úpravu vlasů nebo kosmetiku a líčení. Pozornost je věnována jak prezentaci vlastní práce vytvořením vlastního portfolia nebo přípravě „book“ pro modelky a modely. Autor, sám zkušený profesionál, klade důraz především na praxi, proto je kniha bohatě vybavena ukázkovými fotografiemi, plánky, schematy a náčrty, které jednak dokumentují probíraná témata, ale hlavně představují návody pro bezpečný začátek vlastní práce a profesionální základ pro budování vlastního jedinečného stylu.

Listovat Fashion - Portrét - Naučte se fotografovat kreativně
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Naučte se fotografovat kreativně - Fashion - Portrét (Siegel Eliotea)