Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty

Kód: 8747128

Úplný název:

Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty (kol.): ...nejen na cesty

Autor a popis:

Lingea, 832 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
129 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít.

V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou či letadlem, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy.

Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací - kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd.

V 3. vydání jsou doplněna nová slovíčka a aktualizace doprovodných stran.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Francouzsko-český, česko-francouzský kapesní slovník ...nejen na cesty