Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď

Kód: 8690745

Úplný název:

Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď (Mitterer Felix):

Autor a popis:

Mitterer Felix, Větrné mlýny, 200 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Trojici her v tomto souboru volně spojuje téma hříchu a následného trestu: trest následuje nikoliv podle církevního zákona, ale vyplývá z hrdinova pojetí života. Jde o podoby hříchu, které vědomě i nevědomky pácháme, aniž bychom se zabývali jejich dopadem. A všechny tři spojuje i poznání, že mezi lidskou zpupností a pokorou není propast, jsou to často jen dvě stěny téže hory. Všechny tři texty, vzniklé v rozmezí pěti let, mají co dělat s autorovou trvalou konfrontací s církevními proklamacemi o mravním profilu lidské bytosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Felix Mitterer: Smrtelné hry - Smrtelné hříchy, Jana aneb jak vymyslet národ, Zpověď