Feng-šuej pro kancelář

Kód: 8100462

Úplný název:

Feng-šuej pro kancelář (Wilking Kathrin):

Autor a popis:

Wilking Kathrin, Eugenika, 152 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

"Jako každé prostředí, i to pracovní hraje velmi významnou roli v našem životě. Nejen doma, ale i v práci trávíme stále více času. Feng-šuej je dnes již všeobecně uznávané umění, jak si zařídit svůj domov, abychom se cítili dobře a prosperovali po všech stránkách. Proč tedy tuto starověkou moudrost neaplikovat i na pracoviště?
Vhodně uspořádaný prostor, pořádek na stole, příjemná kancelář - to vše je přece důležité, abychom neměli zbytečný stres, lépe si organizovali úkoly a čas, i abychom dobře působili na své klienty či jiné pracovní návštěvy.
Autorka podrobně, důkladně a zároveň srozumitelně vysvětluje, jak se pustit do hodnocení toho, jak vlastně máte, nebo měli byste mít, kancelář zařízenou. Začíná od umístění pracovního stolu, od volby vhodného stolu i židle. Dostává se však i k takovým tématům, jako kam si třeba sednout při důležitém jednání. Všechny typické feng-šuej prvky a pomůcky, jako pa-kua, světové strany, pět elementů, vhodné barvy, sektory místnosti (dělba prostoru podle životních oblastí), různé doplňky a typické feng-šuej předměty - s tím vším se v této knize seznámíte zcela přirozeně a postupně. Pod vedením autorky si také budete umět sestavit svůj osobní profil, čili jaká je vaše povaha a co je vhodné pro vás osobně. Feng-šuej totiž nemá jen celkové zásady, ale je postaveno právě na přizpůsobení toku energie a celého prostoru tomu, jaký je jedinec, který daný prostor obývá nebo používá.
br> Důraz je kladen také na komunikaci a spolupráci s kolegy, nadřízenými, obchodními partnery a klienty. Speciální kapitola je věnována bohatství a úspěchu, což je jedna z hlavních témat feng-šuej. Na prosperitu třeba přece dbát při zařizování pracoviště ještě více, než při zařizování domu či bytu! Pro lepší představu a uplatnění tohoto učení ve vlastním životě najdete v knize plno ilustrací."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Feng-šuej pro kancelář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Feng-šuej pro kancelář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Feng-šuej pro kancelář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Feng-šuej pro kancelář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Feng-šuej pro kancelář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Feng-šuej pro kancelář