Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století

Kód: 7415115

Úplný název:

Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století (Kubů Eduard, Soukup Jindřich, Šouša Jiří): Cyklický vývoj ekonomiky v procesu gradující globalizace

Autor a popis:

Kubů Eduard, Nová tiskárna Pelhřimov, 608 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
278 Kč (380 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hospodářské krize jsou atributem moderní doby. Mají nejen rozměr hospodářský, ale i své rozměry sociální, politické, ba i kulturní či mravní. Formují podoby ekonomik, vzorce lidského chování, myšlení. Přináší životní tragédie podnikatelům, stejně jako zaměstnancům a jejich rodinám. Již několik generací odborníků i laiků se táže po jejich příčinách a způsobech, jak jim čelit. Mnozí došli k názoru, že gigantickým problémům s krizemi spojeným rozumí. Šedá teorie, zelený strom života. Příznačné tak je, že každá nová krize posledního století soudobé odborníky zaskočí, neb se zrodí novým způsobem, přináší stále nové a nové efekty. Těm, kteří hledají obeznalé porozumění v kontextu vývoje českých zemí a střední Evropy, je určena publikace kolektivu autorů z prestižních vysokých škol a vědeckých pracovišť, jež nahlíží krize, hospodářský cyklus interdisciplinárně v poli rozprostírajícím se mezi historií a ekonomií. Široce pramenně založené dílo poslouží jako vhodný informační zdroj v pedagogickém procesu nejen na ekonomických školách, ale i dalších školách společenskovědního zaměření, ať již posluchačům historie, sociologie či práva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Fenomén hospodářské krize v českých zemích 19. až počátku 21. století