Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem

Kód: 7267511

Úplný název:

Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem (Zahel Mark): 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem

Autor a popis:

Junior, 296 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Výběr ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem pro začínající i pokročilé turisty.
70 túr se zhruba stovkou zajištěných cest - tento bohatě ilustrovaný průvodce shromažďuje výkvět vysokohorských zajištěných cest v oblasti Východních Alp a prezentuje širokou paletu krajinných krás i nejrozmanitější nároky, které výstupy na zájemce kladou.
Turisté a horolezci budou stoupat po bezpečných cestách, které uspokojí začínající i ambiciozní ferratisty, hledající skutečné výzvy ve strmých stěnách. Mohou si dopřát intenzívní okamžiky v lůně nádherných hor.
V knize ferratisté najdou mapy, výškové profily, podrobné popisy cest, hodnocení obtížnosti i nádherné barevné fotografie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Ferraty Východních Alp - 70 vzrušujících ferrat mezi Vídní, Bodamským a Gardským jezerem