Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway

Kód: 2660137

Úplný název:

Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway (Dougherty John): Dvojjazycná pohádka pro deti

Autor a popis:

Dougherty John, EDIKA, 32 stran, jazyk - angličtina, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
21 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Užijte si čtení s vaším dítětem! Postava Fina Drsňáka je založena na postavě Fionn mac Cumhail. Byl to velký irský bojovník, který zažil mnoho dobrodružství. Jako v každé správné pohádce i v naší vítězí fištrón nad hloupostí. Napínavý příběh mohou číst děti samy, s rodiči anebo poslouchat ve formě mp3 namluvené rodilými herci, uložené na webu Albatros Media. Dvojjazyčné verze klasických pohádek Vydavatelství Edika připravilo ve spolupráci s Oxford University Press dvojjazyčné verze patnácti klasických pohádek. V angličtině jsou určeny pro čtenáře ve věku od 7 do 12 let, mohou je ale využít jak učitelé, tak rodiče. Záměrem je rozvíjet slovní zásobu dětí, ale i jejich schopnost porozumět mluvené angličtině a umět příběhy převyprávět vlastními slovy. V první desítce univerzit Oxfordská univerzita je vůbec nejstarší v anglicky mluvících zemích. Je považována za jednu z nejprestižnějších vzdělávacích institucí a v žebříčcích se zařazuje do první desítky škol na světě. Součástí univerzity je i nakladatelství, které se soustředí na to, jak se co nejefektivněji naučit anglicky. Navazuje přitom na tradici, ale zároveň zúročuje moderní poznatky. Příběhy ze všech koutů světa Řada obsahuje pohádky evropské v Čechách dobře známé i pohádky exotické, severské, arabské, africké, anglicko-irské nebo východoasijské. Každý z příběhů je zpracován jiným autorem i jiným kreslířem, edice hýří rozmanitostí. Děti s rodiči si mohou užít prastarého moudra.

Nahlédnout do Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway Nahlédnout do Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway