Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů

Kód: 2475871

Úplný název:

Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů (Rejnuš Oldřich): Učebnice s programem na generování cvičných testů

Autor a popis:

Rejnuš Oldřich, Grada, 384 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

Učebnice se věnuje nejdůležitějším oblastem problematiky finančních trhů a finančních investičních instrumentů. Zkušený autor nejprve vymezuje finanční trhy a jejich funkce a představuje finanční instituce, jejich produkty a služby. Následně se věnuje úrokovým sazbám a základním druhům finančních investičních instrumentů. Podrobněji rozebírá klasické finanční instrumenty, termínované derivátové instrumenty, cenné papíry majetkových investičních a podílových fondů a strukturované produkty. Na závěr se zabývá i regulací a dohledem ve finančním systému a současným vývojem světového finančního systému a světové ekonomiky.

Učebnice je určena zejména studentům oborů zaměřených na problematiku finančních trhů vyučovaných na ekonomických či právních vysokých školách, ale mohou ji využívat i ekonomicky orientované střední školy.

Je ojedinělá mimo jiné tím, že její součástí je program na generování cvičných testů, který ocení jak studenti, jež si mohou na testech ověřit a upevnit své znalosti, tak učitelé dané problematiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Finanční trhy - Učebnice s programem na generování cvičných testů