Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

Kód: 2650049

Úplný název:

Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech (Soros George): Eseje svetového financníka

Autor a popis:

Soros George, BIZBOOKS, 144 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.6.2017 dopoledne. 
 

Obtížná hospodářská situace, ve které se nyní nacházíme, není pouze výsledkem hospodářských sil, nýbrž také politiky, kterou zastávají (nebo nezastávají) světoví lídři. V této sbírce esejů na téma globální finanční situace představuje George Soros svůj pohled a analýzu klíčových politických rozhodnutí vedoucích k finanční krizi a podporujících ji. Kniha Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech je souborem 27 esejů, které vycházely převážně v deníku Financial Times v letech 2008 až 2011. Dočtete se zde například, co si George Soros myslí o cenách ropy, americkém trhu s nemovitostmi, rekapitalizaci bank, regulaci finančních trhů, potřebě finančních reforem nebo společném evropském ministerstvu financí, jak vnímá krizi eurozóny a jak vidí budoucnost společné evropské měny. George Soros je americký finančník maďarského původu. Proslul svými finančními měnovými spekulacemi, ale i jako angažovaný a velkorysý filantrop. Předsedá Soros Fund Management a Open Society Institute, jejichž je zakladatelem. Spolu s Jimem Rogersem založil v roce 1970 Quantum Fund, zisky z tohoto fondu jsou základem Sorosova bohatství. Je žákem Karla Poppera, který měl vliv na jeho myšlení i pozdější profesionální a filantropické aktivity. Jeho publikace se zaměřují na koncept reflektivity. V češtině vyšly jeho knihy Směnka na demokracii, Soros o Sorosovi a Nové paradigma pro finanční trhy.

Nahlédnout do Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech Nahlédnout do Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech