Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

Kód: 2650049

Úplný název:

Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech (Soros George): Eseje svetového financníka

Autor a popis:

Soros George, BIZBOOKS, 144 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
197 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obtížná hospodářská situace, ve které se nyní nacházíme, není pouze výsledkem hospodářských sil, nýbrž také politiky, kterou zastávají (nebo nezastávají) světoví lídři. V této sbírce esejů na téma globální finanční situace představuje George Soros svůj pohled a analýzu klíčových politických rozhodnutí vedoucích k finanční krizi a podporujících ji. Kniha Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech je souborem 27 esejů, které vycházely převážně v deníku Financial Times v letech 2008 až 2011. Dočtete se zde například, co si George Soros myslí o cenách ropy, americkém trhu s nemovitostmi, rekapitalizaci bank, regulaci finančních trhů, potřebě finančních reforem nebo společném evropském ministerstvu financí, jak vnímá krizi eurozóny a jak vidí budoucnost společné evropské měny. George Soros je americký finančník maďarského původu. Proslul svými finančními měnovými spekulacemi, ale i jako angažovaný a velkorysý filantrop. Předsedá Soros Fund Management a Open Society Institute, jejichž je zakladatelem. Spolu s Jimem Rogersem založil v roce 1970 Quantum Fund, zisky z tohoto fondu jsou základem Sorosova bohatství. Je žákem Karla Poppera, který měl vliv na jeho myšlení i pozdější profesionální a filantropické aktivity. Jeho publikace se zaměřují na koncept reflektivity. V češtině vyšly jeho knihy Směnka na demokracii, Soros o Sorosovi a Nové paradigma pro finanční trhy.

Nahlédnout do Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech Nahlédnout do Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech