Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS

Kód: 2513652

Úplný název:

Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS (Dvořáková Dana):

Autor a popis:

Dvořáková Dana, Computer Press, 344 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
398 Kč (525 Kč)
  / ks  
koupit
 

Aplikace Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) v praxi není snadnou záležitostí zejména vzhledem k významným odlišnostem mezi tímto systémem a českými účetními předpisy. Cílem této publikace je pomoci nejširší odborné veřejnosti porozumět logice IFRS a usnadnit výkladem i praktickými příklady obtížné studium a následnou aplikaci IFRS v praxi. Výklad je zaměřen zejména na porozumění účetní závěrce sestavené podle IFRS, které umožní plné využití informací v ní obsažených, ale i odhalení rizik spojených s její vypovídací schopností. Publikace se především zabývá problematikou účetnictví a vykazování podnikatelských subjektů, nikoliv bank a ostatních finančních institucí. Zároveň je koncipovaná průřezově tak, aby umožnila systematické seznámení čtenáře s danou oblastí a vzájemnými vazbami jednotlivých souvisejících standardů. doc. Ing. Dana Dvořáková, Ph.D. je docentkou v oboru účetnictví na katedře finančního účetnictví a auditingu Vysoké školy ekonomické v Praze. Jako absolventka oboru ekonomické informace a kontrola VŠE v Praze obhájila disertační práci v oboru finance a účetnictví. Od roku 2004 je členkou Evropské asociace účetních (EAA) a v tomtéž roce získala i certifikát školitele Mezinárodních účetních standardů (IFRS). Je autorkou mnoha vysokoškolských učebních textů a příspěvků v odborných časopisech. Zabývá se přednáškovou činností pro veřejnost, zejména v rámci postgraduálních kurzů.

Nahlédnout do Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS Nahlédnout do Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Účetnictví / Finanční účetnictví a výkaznictví podle mezinárodních standardů IFRS