Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon

Kód: 7529268

Úplný název:

Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon (Visagieová Rowena, Duvenageová Karlien, Meltzerová Shelly):

Autor a popis:

Visagieová Rowena, Duvenageová Karlien, Meltzerová Shelly, Slovart, 192 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Více než 80 jídel na tréninky, soutěže a regeneraci
Tato publikace přináší specifické informace o výživě potřebné ve vytrvalostních a silových disciplínách a pomůže vám zvolit si nejvhodnější jídla podle sportu, který vy a členové vaší rodiny provozujete. Pomůžeme vám s nakupováním, vybíráním vhodného kuchyňského vybavení, a dokonce vám poradíme s nejlepšími metodami rychlé přípravy a skladby jídel. Také vám nabídneme snadné recepty na přípravu přenosných jídel, sportovních nápojů a smoothies, které neobsahují tajemné přísady jako mnohé zboží v obchodech. U každého receptu jsou uvedeny i nutriční hodnoty, aby pokrmy odpovídaly vašim stravovacím potřebám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Fitness jídelníček na míru - Správná výživa pro nejlepší výkon