Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů

Kód: 8672645

Úplný název:

Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů (Bauer Marion):

Autor a popis:

Bauer Marion, Profi Press s.r.o., 144 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
468 Kč (690 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha přináší inovativní floristický design a nápady, jak si vytvořit nádherné vánoční dekorace. Pro milovníky floristiky není důležitější období než-li vánoce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Floristické vánoce - Inspirativní květinové styly a nápady pro vánoční dekorace interiérů