Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů

Kód: 8775422

Úplný název:

Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů (Dvořáková Blanka):

Autor a popis:

Dvořáková Blanka, Malý princ, 224 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knih o vaření, pečení, smažení je mnoho. Každá se snaží nabídnout něco zvláštního, jiného nebo naopak klasického. Každopádně tato kniha nepředstavuje běžnou kuchařku, není to kompendium receptů. Je to projekt, který se pokouší seznámit zájemce o současnou gastronomii prostřednictvím lidí, kteří nejsou profesionální kuchaři, ale spíše blázniví nadšenci, kteří se pokusili vymanit ze vzorců vaření, otevřeli se světu a nechali se jím inspirovat. Tito lidé razí svůj vlastní životní styl. Ten je neodmyslitelně spojen s dobrým jídlem a pitím. Každý jednotlivý bloger dostal v rámci této knihy prostor, aby sestavil menu, které ho nejvíce charakterizuje. Postupy jsou psány srozumitelně, vtipně a zajímavě. Recepty jdou skrze mnoho zemí, mnoho jich má základy v Čechách nebo na Slovensku, ale najdeme zde i ryzí exotiku, například kuchyň vietnamskou, tureckou nebo indickou (vegetariánskou).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Food blogeři - Gurmánské inspirace od 20 známých českých a slovenských blogerů