Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po

Kód: 2043511

Úplný název:

Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po (Felt Karel): Historie uplácení v ceském fotbale od první republiky až po soucasnost

Autor a popis:

Felt Karel, Mladá Fronta, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha o fotbalové korupci v československém a českém fotbale nabízí nejen příběhy těch nejznámějších afér, které plnily první stránky novin a otevíraly televizní i rozhlasové zpravodajské relace, ale především nové, dosud nezveřejněné skutečnosti. Týkají se zejména té největší z roku 2004, která zasáhla nejvíce prvoligových klubů, funkcionářů a rozhodčích a při jejichž řešení policie a disciplinární komise neváhaly sáhnout do nejvyšších fotbalových poschodí. U té největší přináší exkluzivní výpověď tehdejšího vyšetřovatele Miroslava Buchty, jenž byl po deseti letech zbaven mlčenlivosti. Chronologicky však kniha nabídne i příběhy slavných afér z osmdesátých let a devadesátých. Zatímco disciplinární komise jednala přímo a tvrdě, soudy byly v nejednom případě mírnější, byť rozhodnutí disciplinárky kopírovali. Knihu uzavírá rozhovor s mužem nejpovolanějším. JUDr. Alexander Károlyi pracoval v disciplinární komisi fotbalového svazu přes třicet let, více než dvacet let ji vedl a řešil ty největší kauzy, v nichž korupce dostala fotbal do téměř smrtelných kleští.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Fotbal v chapadlech korupce - Historie uplácení v českém fotbale od první republiky až po