Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!"

Kód: 8747439

Úplný název:

Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!" (Scheck Peter):

Autor a popis:

Scheck Peter, Barrister & Principal, 108 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
14 Kč (20 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha, jak již název napovídá, je o fotbalu. Tedy o hráčích, fanoušcích, divácích, trenérech, pořadatelích, a hlavně rozhodčích. Společným jmenovatelem všech příběhů a příhod je láska k fotbalu. Je to knížka, která má především pobavit, ale také dát nahlédnout do fotbalové kuchyně, kam běžný divák obvykle nikdy nevidí. Rozhodčí, ačkoli je velmi důležitou součástí utkání, většinou nemá mnoho příznivců a stojí tak trochu proti všem. Z tohoto pnutí pochopitelně vzniká mnoho humorných a kuriózních situací. Fotbalový rozhodčí vytvořil sbírku vzpomínek na to, co se událo jemu či jeho kolegům a přátelům nejen na hřišti, ale i mimo něj. Ostatně ty nejzajímavější a nejméně pravděpodobné příběhy může přinést vždycky jen skutečný život, což o tom fotbalovém platí dvojnásob. Kniha je o všech, kterých se fotbal týká, což jsou nejen hráči, trenéři a rozhodčí, ale i diváci, delegáti, pořadatelé, zdravotníci, správci hřišť a v neposlední řadě též rodinní příslušníci, kteří často musí projevit mnoho obětavosti, trpělivosti a pochopení pro tuto vášeň. A je zcela jedno, jestli se jedná o Ligu mistrů, nebo obyčejnou čutanou, a jestli se hraje pro pár čumilů, nebo pro televizní kamery. Knihy zábavných příběhů ze života jsou u čtenářů oblíbené a těch o místních derby, u kterých nechybí fotbalové hospůdky, opečená klobáska i orosená desítka je na našem trhu poskrovnu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!" do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!".
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!" (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!" bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!" doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Fotbalové humoresky aneb ,,Rozhodčí, rozhodčí, kup si kapky do očí!"