FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi

Kód: 7413310

Úplný název:

FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi (kol.):

Autor a popis:

Arias Zack, Zoner Press, 312 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
326 Kč (460 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

O všem kolem fotografování, na co jste se chtěli zeptat, a co vám asi ještě nikdo neřekl.

Zack Arias je zajímavý fotograf. Je to Američan, specializuje se na tutoriálovou fotografii, fotografuje hudební skupiny a baví ho street fotografie. Má svůj blog a svým nezaměnitelným způsobem odpovídá na nejrůznější dotazy začínajících fotografů, zejména těch, kteří uvažují o fotografii jako o svém povolání.

Kniha Fotografie – praktické otázky a praktické odpovědi je výběrem asi stovky otázek, které se na tomto blogu objevily, a Zackových odpovědí na ně. Jsou to odpovědi často drsné, ale vždy vycházející z praktických zkušeností. Zack nikomu nevykládá o tom, jak nádherné je povolání fotografa, že stačí být odhodlaný, mít svůj styl, věřit si a jít do toho. Zack Arias zná řemeslo fotografa do detailu, ví, co obnáší shánění zakázek, jak je to s konkurencí, s náklady na techniku i s úskalími při jednáních s klienty.

Celá kniha však není jenom o fotografii jako řemesle. Řada dotazů se týká i technického vybavení a i zde jsou Zackovy odpovědi především praktické: rozebere, co je skutečně nezbytné, co je lépe si vypůjčit, do čeho se vyplatí investovat. Nenajdete u něj nadržování žádné značce, a i když nedá dopustit na svůj Phase One, ví, proč ho používá. Zajímavá jsou i jeho doporučení nezbytného, minimálního a pokročilého fotografického vybavení. A nad rámec jsou příběhy z jeho vlastní fotografické praxe.

Kniha je psána jazykem bloggera – Zack nemá daleko k výstižnému slovíčku, které byste v učebnici fotografie pro slečny ze slušných rodin asi hledali marně. To všechno dohromady tvoří unikátní knihu, kterou je potřeba si přečíst – je praktická, je o skutečném světě fotografie a od člověka, který ví, o čem píše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / FOTOGRAFIE – praktické otázky a praktické odpovědi