Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode

Kód: 74131680

Úplný název:

Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode (Stach Rostislav):

Autor a popis:

Stach Rostislav, Zoner Press, 184 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kompletní a unikátní pruvodce pro všechny zájemce o fotografování zvere.

Rostislav Stach je profesionální fotograf, který se již více než 30 let zabývá fotografováním zvírat. Jeho kniha predstavuje jedinecný soubor skvelých snímku a praxí overených rad a doporucení, jak takových snímku dosáhnout. Toto druhé vydání beznadejne vyprodané publikace z roku 2007 zachovává puvodní clenení, všechny cásti knihy ale byly prepracovány, doplneny nebo rozšíreny a samozrejme byla obmenena vetšina doprovodných fotografií. Po základním predstavení fotografické výbavy vhodné pro fotografování zvere se autor venuje základum dobré fotografie – zejména kompozici a možnostem, jak v nárocných podmínkách dosahovat skvele ostrých a esteticky pusobivých snímku. Nejobsažnejší je kapitola, ve které autor uvádí praktické príklady a doporucení pro fotografování ptáku (at již v letu nebo v jejich prirozeném prostredí pri shánení potravy nebo starosti o mládata) a nejruznejších druhu zvírat žijících u nás nebo v exotických parcích po celém svete. Zmíneny jsou i možnosti fotografování v oborách, parcích nebo zoologických zahradách. V poslední cásti – Fotografování v rocních obdobích – autor uvádí prehledy a tipy, jaká zvírata, kdy a kde je možné nejlépe fotografovat na jare, v léte, na podzim a v zime. Celá kniha je doslova prošpikována desítkami skvelých fotografií všech možných druhu ptáku a zvírat, od nejmenších syslu, veverek nebo kun až po jeleny, medvedy nebo losy, které mužete fotografovat u nás nebo v nejbližším okolí, ale také exotických zvírat, jako je slon, hroch, lev nebo medved grizzly. Pokud vás více zajímají akcní snímky zvere, ani v tomto prípade kniha nezklame: vedle lva lovícího u napajedla v Africe je v knize zachycen i neméne impozantní útok jelena na muflona na ceské mýtine.

Pokud se o fotografování zvere zajímáte, naleznete zde vše, co na svých výpravách do prírody budete potrebovat a to bez ohledu na to, zda fotografujete pouze pro radost nebo je váš zájem profesionální. Kniha predstavující neobycejne široký prehled skvelých fotografií zvírat bude také ideálním dárkem pro každého milovníka živé prírody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Fotolovy 2 - Naucte se fotografovat dobre zvírata v prírode