Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD

Kód: 4205139

Úplný název:

Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
108 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

CD: "Průvodce Francií"
Nejznámějšími místy ve Francii nás provede zvuková nahrávka s originální zvukovou i hudební kulisou. Poutavé vyprávění plné zajímavých informací podbarvují autentické zvuky prostředí. CD poskytuje skvělou zábavu, dokonalý posluchačský zážitek a otevírá prostor pro cestovatelskou fantazii a představivost. To nejdůležitější o Francii se dozvíme při poslechu zvukového průvodce. Paříž, Saint Tropez, Marseille, Provence, Burgundsko a další destinace. Důležitá historická data, nejvýznamnější stavby a umělecká díla, turistické zajímavosti a jedinečná zvuková atmosféra.

CD: "8 pohádek z celého světa"
1. O princezně Růžence * 2. Kdo má nejlepší kapsu * 3. Uhlíř a čert * 4. Dvě obryně a kralevic Hlini * 5. Zlatá jablka * 6. Sněhulák * 7. Červená čepička a Láhvová hora * 8. Ryba se jí od hlavy

DVD: "Francouzská kuchyně"
Zveme Vás do Burgundska ve Francii, kde Vás nejlepší místní šéfkuchař seznámí s přípravou žabích stehýnek, zúčastníte se degustace nejrůznějších druhů dijonských hořčic, ochutnáte aperitiv Kir Royal a budete vařit hovězí na červeném víně. Na závěr pro Vás pravý francouzský sommeliér uspořádá rychlokurz jaké víno se hodí k jakému pokrmu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Francie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD