Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD

Kód: 7335098

Úplný název:

Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD (Janešová J., Prokopová L.): Jazykový aktivátor + 2 CD

Autor a popis:

Janešová J., Prokopová L., LEDA, 360 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází v úvodní části příručky. S publikací můžete pracovat buď zcela systematiky, nebo si zvolíte téma podle okamžité potřeby. Práci s knihou usnadňuje barevná grafická úprava, snadné vyhledávání umožňuje rejstřík, který příručku uzavírá. Součástí příručky jsou dvě audio CD s nahrávkami nejdůležitějších výrazů, vět a dialogů. Učebnice je určena studentům v kurzech a na školách, ale i samoukům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce ji doporučujeme zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po B2 (středně pokročilí).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Francouzština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Francouzština / Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD