František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii

Kód: 8648888

Úplný název:

František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii (Parma Tomáš):

Autor a popis:

Parma Tomáš, Matice moravská, 636 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
367 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kardinál František Dietrichstein (1575-1636) je jednou z klíčových postav pohnuté doby počátku 17. století, doby politických a náboženských střetů, které výrazně poznamenaly dějiny naší země. Do středoevropského vývoje zasahoval Dietrichstein nejen v oblasti náboženské a církevní, ale i v oblasti politické, vojenské a kulturní. Kniha, vycházející z rozboru rozsáhlého českého i zahraničního archivního materiálu, je zaměřena především na činnost Dietrichsteina coby kardinála - na jeho vztahy s římskou kurií a na obsah a formu (agenti, pošta, noviny) vzájemné komunikace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / František kardinál Dietrichstein a jeho vztahy k římské kurii