Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689938

Úplný název:

Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 176 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

První průvodce, který se samostatně věnuje Frýdlantsku! První nově zpracovaný průvodce zelené edice v nové podobě s fotografiemi a barevnými mapami!
Hradba Jizerských hor odděluje frýdlantský výběžek od "zbytku" Čech, je i nádhernou kulisou pro pěší a především cyklistické výlety podhůřím. Vedou za lidovou architekturou, hrázděné usedlosti najdeme snad v každé vísce, za všechny jmenujme Višňovou či Filipovku, za církevními památkami, z nichž nejproslulejší je poutní areál v Hejnicích, za zdravím a relaxací do Lázní Libverda. Krajině vévodí dominantní Smrk s novou rozhlednou, městu Frýdlant zase pyšný Valdštejnův hrad a zámek. Čistý vzduch, čistá voda, čistá energie.
Vymezení oblasti: Horní Vítkov - Albrechtice v Jizerských horách - Oldřichovský Špičák - Ferdinandov - Štolpišská silnice - Polední kameny - Smrk - hranice s Polskem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Frýdlantsko 63. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky