Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy

Kód: 8618294

Úplný název:

Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy (Rhanová Ulla): Proc se muži nechtejí ženit a ženy si za to mužou samy

Autor a popis:

Rhanová Ulla, RYBKA, 216 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Proč se muži nechtějí uvazovat v trvalých vztazích? Proč často raději včas uprchnou a jednou provždy se vytratí? Je tomu tak proto, že jsou zkrátka takoví, nebo si za to ženy mohou samy? A především: co s tím?
Ulla Rhanová ve své provokativní a moudré knize s nevšedním názvem nastavuje ženám zrcadlo - a ukazuje, co muže odrazuje, před čím utíkají a v čem tkví skutečné důvody neochoty navazovat vztahy.
Zábavným a sebeironizujícím způsobem ukazuje, že důvody, proč muži nechtějí navazovat trvalé vztahy, musíme bez ohledu na jejich složitost často hledat u žen.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Fuck & Go - Proč se muži nechtějí vázat a ženy si za to mohou samy