Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!

Kód: 7391830

Úplný název:

Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! (Hubbard Ben, Wood Steve): Ztreštené hádanky, cmáranice a klikyháky!

Autor a popis:

SLOVART, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Děti při řešení hádanek, proplétání se zapeklitými bludišti, dokreslování a vybarvování obrázků, počítaní postaviček či nepřehledného množství končetin a hledání rozdílů na obrázcích provázejí nechutní, ale zároveň milí fujtajblíci, příšerky, mumie, upíři, čarodějnice, skřeti, trollové, piráti, ztřeštění duchové, co nemají nic jiného na práci než dělat nepořádek, ztrácet se, cpát se blivajzy, strašit lidi a dělat jiné neplechy. Jedním slovem partička k pohledání. Dělají si, co jen chtějí, a vždy je to slizké, bahnité, odporné a hnusácké, udělají binec, vyrábějí maglajz a děti to pak musí napravovat. Jedno je však jisté, je to perfektní zábava! Malí čtenáři se nenápadně učí soustředit se, kreslit, číst, počítat, logicky přemýšlet, je to prostě kniha, kterou ocení děti i rodiče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Fujtajblíci v akci - Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!