Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity

Kód: 7178694

Úplný název:

Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity (kol.):

Autor a popis:

Kol., Portal, 120 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
170 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Fundraising je profesionální, cílená a organizačně i časově promyšlená činnost zaměřená na vyhledávání sponzorů a získávání finančních prostředků určených na podporu veřejně prospěšné nebo dobročinné činnosti. Kniha nabízí hry a činnosti, pomocí nichž lze zapojit veřejnost do projektu, který reaguje na lidské potřeby a zaslouží si finanční podporu. Vysvětluje všeobecné zásady organizování této činnosti, včetně zapojení dobrovolníků, představuje techniky fundraisingu na místní úrovni a hry, které mohou být využity při získávání financí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Fundraisingové aktivity - Jak získat finanční prostředky na místní komunity