Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka

Kód: 7235361

Úplný název:

Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka (Tesař Jiří, Jáchim František): Fyzikální veliciny a jejich merení

Autor a popis:

Tesař Jiří, Jáchim František, SPN-pedagogické nakladatelství, 40 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
52 Kč (57 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Tato metodická příručka je určena učitelům pro usnadnění práce s učebnicí FYZIKA 1 pro základní školu - fyzikální veličiny a jejich měření (autoři J. Tesař, F. Jáchim). Obsahuje rozpis učiva, učební plán, vyjadřuje se ke klíčovým kompetencím a k výstupům práce s učebnicí. Uvádí výsledky složitějších úkolů a návody k pokusům, obsaženým v učebnici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Fyzika 1 pro základní školy - Fyzikální veličiny a jejich měření - Metodická příručka