Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka

Kód: 7235409

Úplný název:

Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka (Tesař Jiří, Jáchim František): Síla a její úcinky - pohyb teles

Autor a popis:

Tesař Jiří, Jáchim František, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 72 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
66 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Metodická příručka je určena pro usnadnění práce s učebnicí Fyzika 2 pro základní školu - SÍLA A JEJÍ ÚČINKY, POHYB TĚLES. Obsahuje rozpis učiva, učební plán, uvádí výsledky složitějších úkolů a návody k pokusům obsaženým v učebnici. Fyzika 2 je druhou částí nové řady učebnic fyziky pro ZŠ. Odpovídá požadavkům RVP ZV, učebnice vycházejí se schvalovacími doložkami. Další díly řady (3. + 4. část) vyjdou během školního roku 2008/09.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles - Metodická příručka