Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles

Kód: 7235560

Úplný název:

Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles (Tesař Jiří, Jáchim František): Síla a její úcinky, pohyb teles

Autor a popis:

Tesař Jiří, Jáchim František, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 88 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
99 Kč (109 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato učebnice je druhou částí šestidílné řady tematicky zaměřených učebnic fyziky pro výuku na 2. stupni ZŠ, případně v nižších ročnících víceletých gymnázií). Učebnice jsou zpracovány v souladu s požadavky RVP pro základní vzdělávání. Kladou důraz na rozlišení základního a rozšiřujícího učiva, naplňují mezipředmětové vztahy, přiměřeně zohledňují průřezová témata formulovaná v RVP. Pozornost věnují praktickému aspektu výuky, uvádějí množství úkolů a pokusů vhodných k realizaci ve školních podmínkách. Všechny díly vycházejí se schvalovací doložkou MŠMT. Vhodným doplňkem učebnic jsou publikace Seminář a praktikum z fyziky a Sbírka úloh z fyziky pro 6. - 9. ročník ZŠ.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Fyzika 2 pro základní školy - Síla a její účinky - pohyb těles