Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky...

Kód: 7230149

Úplný název:

Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky... (Davidová Jarmila): Magnetické vlastnosti látek, síla a její úcinky...

Autor a popis:

Davidová Jarmila, Prodos, 64 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
65 Kč (68 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Druhý sešit tematické řady, ilustrované Pavlem Kantorkem, zachycuje neobyčejně přístupnou formou oblasti: Magnetické vlastnosti látek, Síla a její účinky, Částicová stavba látek, Elektrický obvod, Země a vesmír, a to včetně jejich vazby na ostatní přírodní vědy. Součástí učebnice je bohatý obrazový materiál. Série otázek vztahujících se k textu i k mezipředmětovým vztahům slouží k procvičování získaných vědomostí i uvědomování si souvislostí s obsahy jiných vyučovacích předmětů. Každá kapitola je doplněna samostatnými články o aplikaci předvedených fyzikálních poznatků, o historii jejich získávání a o přírodních jevech, které jsou jimi zachyceny. Učebnice byla vytvářena ve spolupráci s pedagogy z pilotních škol a prošla recenzní anketou dvaceti fyziků ze základních škol celé ČR.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Fyzika I 2.díl - Magnetické vlastnosti látek, síla a její účinky...