Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško

Kód: 2002319

Úplný název:

Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško (Samek Ladislav, Černý František): Mechanika. Pro studenty vysokých škol

Autor a popis:

Samek Ladislav, Černý František, Academia, 204 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.3.2017 dopoledne. 
 

Kniha je určená posluchačům a pedagogickým pracovníkům vysokých škol a čtenářům, kteří si chtějí prohloubit nebo doplnit své znalosti z fyziky. Kromě základních fyzikálních definic, zákonů, vět a rovnic je zde praktická část, která odpovídá náročnosti základního kurzu fyziky na vysoké škole. Některé příklady mohou být i náročnější. Pro samostatnou práci je zde množství neřešených úloh s výsledky. Další příklady obsahují návod na metodický postup a způsob aplikace fyzikálních zákonů a vět při řešení konkrétních úloh. To vše v přehledném členění s příklady původními či převzatými z učebnic.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Fyzika v příkladech - Mechanika pro studenty vysokých ško