Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

Kód: 7262695

Úplný název:

Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity (Máček Miloš, Radvanský Jiří, kol.):

Autor a popis:

Kol., Galén, 246 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
306 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Stále více se šíří a potvrzuje poznání, že dostatek pravidelného a přiměřeného pohybu patří nejen k základním podmínkám zdraví, ale i k udržení dobré kondice. Při oslabení nebo déletrvajícím onemocnění se stává součástí léčení a rehabilitační péče.

Dostatek pohybové aktivity v dětství je předpokladem dobrého zdraví a výkonnosti v dospělosti a jeho důsledky sahají až do vyššího věku. Aby se těchto příznivých cílů dosáhlo, musí intenzita pohybové aktivity vyhovovat zdravotnímu stavu a musí trvat určitý čas. O tom, co je nejvhodnější pro každou věkovou kategorii, informuje tato kniha. Přináší také návody, jak čelit různým stresovým situacím, jak předcházet nebezpečí ve vysokých horách, jak se chovat v chladu i v horku, jaké jsou snesitelné hranice únavy. Velký prostor je věnován využívání pohybu v diagnostice a provádění různých typů zátěžových vyšetření potřebných ke stanovení tělesné zdatnosti, podle které se určuje druh cvičení jak zdravých, tak i nemocných.

Kniha bude užitečná pro orientaci praktického lékaře v této oblasti, pro odborníka, který chce využít přínos pohybu pro svého pacienta, pro rehabilitačního pracovníka i pro studenty medicíny a rehabilitace.

Nahlédnout do Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity Nahlédnout do Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity