FYZIOskener

Kód: 7354158

Úplný název:

FYZIOskener (Fiala Jiří):

Autor a popis:

Fiala Jiří, Šimon Ryšavý, 152 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
214 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Byť je každý člověk svým způsobem originál, určité fyziognomické projevy se neustále opakují. Právě těmto stereotypům se věnuje tato kniha. Čtenář se velmi nenásilnou a čtenářsky vstřícnou metodou dozví, co všechno o jeho charakteru, povaze či zdravotním stavu může okolí prozradit jen jeho zevnějšek.

Fyziognomické projevy (řeč našich orgánů) nás informují o změnách v našem těle. Různé fyziognomické prvky a příznaky mají specifický význam. Pomáhají nám odhalit podstatu nemocí nebo narušený zdravotní stav.
Práce představuje úvod do problematiky fyzioskeneru. Publikace je primárně určena studentům medicíny, lékařům a členům společnosti Cali Vita.

O autorovi:
MUDr. Jiří Fiala se narodil 2. června 1948 v Jaroměřicích nad Rokytnou. 1971-1976 Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Brno, Lékařská fakulta, obor Stomatologie 1974 Čestné uznání a Cena rektora UJEP Brno za vzorné studium od roku 1976 lékař - stomatolog 1979 I. atestace 1991 II. atestace 1992 Ministerstvo zdravotnictví ČR, ředitel Centra medicíny katastrof 1994-1997 externí učitel výuky Neziskového sektoru na ZSF JU v Českých Budějovicích a na Filozofické fakultě MU v Brně: od roku 1994 až dosud - učitel postgraduální výuky studia Stomatologie a Praktický zubní lékař. 1989 - zakladatel Fyzioskeneru v oblasti neinvazivní diagnostiky, autor mnoha odborných příspěvků do časopisů, deníků a médií, se zaměřením na Fyzioskener pravidelná přednášková činnost zabývající se touto metodou.

Ordinace MUDr. Jiřího Fialy - Praktické zubní lékařství, je držitelem Certifikátu prověřená společnost 2015, za etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit FYZIOskener do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s FYZIOskener.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení FYZIOskener (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na FYZIOskener bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S FYZIOskener doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura