Géniové na prahu nové medicíny

Kód: 7263801

Úplný název:

Géniové na prahu nové medicíny (Machala Karel): Filozofie konvencní lécby pod palbou argumentu

Autor a popis:

Machala Karel, Anag, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Filozofie konvenční léčby pod palbou argumentů sedmi vědců a lékařů, nabízejících jednoduchá, levná a praktická alternativní řešení pro budování zdraví i lepšího systému léčení. S čím géniové na prahu nové medicíny přicházejí?
V této zajímavé knižní novince se dozvíte, že alternativní či nekonvenční metody léčby nezajímají pouze prosté lidi či babky kořenářky, ale prosazuje je třeba i nositel Nobelovy ceny, slavná biochemička, zubař přezdívaný „Darwinem výživy“, lékař specializující se na působení neurotoxinů, či dokonce slavný japonský chirurg. Pochopíte, co má společného zázračná směs tvarohu a lněného oleje se vznikem nového života. Zjistíte, co se do životního prostředí dostává přes komíny spaloven krematorií, které mikroorganismy ovlivňují stravovací návyky svého hostitele, co dokáží listy koriandru ve spojení s řasou chlorelou, proč je rozumné nelovit (a hlavně nejíst) žraloky, a to ani ze supermarketů, že příčinou násilné povahy nemusí být špatné vychování a těžká sociální situace v dětství, ale třeba i vysoká hladina manganu v nervové soustavě, zatímco příčinou nespavosti může být vyšší hladina rtuti v mozku a mnoho dalších zajímavých informací, které ovlivňují náš každodenní život.
Nebojte se nesrozumitelných odborných textů Poutavou formou psaná kniha jistě zaujme každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl a pečuje o své zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Géniové na prahu nové medicíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Géniové na prahu nové medicíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Géniové na prahu nové medicíny (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Géniové na prahu nové medicíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Géniové na prahu nové medicíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Géniové na prahu nové medicíny