Gerontologie

Kód: 2462628

Úplný název:

Gerontologie (Štěpánková Hana, Höschl Cyril, Vidovićová Lucie, kol.): soucasné otázky z pohledu biomedicíny a spolecenských ved

Autor a popis:

Štěpánková Hana, Karolinum, 290 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
259 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Monografie předkládá komplexní obraz současné gerontologie. Obsahem publikace jsou ukázky vybraných gerontologických přístupů a otázek aktuálních v České republice. Mnohé kapitoly jsou podloženy vlastním bádáním autorů, kniha tak přenáší poznatky získané výzkumem do praxe a teorie oboru bez velké prodlevy.
Autoři nově reflektují tradiční témata a doplňují je o nové oblasti zájmu, jako je například environmentální gerontologie, kineziologie, výpočetní technika, uzpůsobení moderních technologií potřebám seniorů, neuropsychologická diagnostika.

Publikace umožňuje vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými disciplínami oboru, poskytuje prostor pro osvětlení specifického pohledu jednotlivých subdisciplín na společné téma a zprostředkovává vysvětlení komplexních fenoménů vázaných na stárnutí člověka v současné společnosti. Kniha přivádí studenta i zájemce z řad odborné veřejnosti k různým podoborům gerontologie a pomáhá získat přehled o jejich dynamickém rozvoji v oblasti výzkumu i praxe.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gerontologie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gerontologie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gerontologie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gerontologie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gerontologie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura