Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše

Kód: 2473900

Úplný název:

Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše (Longerich Peter): Úplná biografie ríšského ministra propagandy

Autor a popis:

Longerich Peter, Grada, 720 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
654 Kč (769 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha největšího německého odborníka na historii Třetí říše nám zcela odhalí politický a soukromý život hlavního Hitlerova propagandisty a vrhne nové světlo na některá známá fakta o nacistickém panství. Žádná jiná kniha dosud nepopsala příbeh Josepha Goebbelse takto podrobně a do hloubky a nikde jinde se dosud neobjevila nečekaná fakta, na která autor narazil při dlouholetém pečlivém studiu pramenů. Joseph Goebbels (1897-1945) byl radikální antisemita a fanatik, který stál nejen v pozadí ideologie nacismu, ale hrál klíčovou roli i v aktivním inscenování bezprecedentních zločinů Třetí říše. Goebbels byl dominantní postavou nacistické mediální a kulturní politiky, kde dokázal skvělé využít svůj neobyčejný talent. Při dosahování svých cílů se neštítil ničeho a i mezi nacisty sám prosazoval radikálnější politiku režimu. Autor v knize nicméně Goebbelsovu osobnost i vztah k Hitlerovi demytizuje a vrhá tak světlo i na fungování temných mechanismů nacismu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Goebbels - Úplná biografie ministra propagandy Třetí říše