Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy

Kód: 2043289

Úplný název:

Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy (Waitkusová Debbie): Golfový manuál (ne)jen pro ženy

Autor a popis:

Waitkusová Debbie, Mladá Fronta, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je návodem, jak snadno vstoupit do golfového prostředí a vyhnout se tak problémům a nástrahám, které často potkávají začínající golfisty, v tomto případě hlavně golfistky.

Každý golfový trenér rád vidí, když si jeho klient při tréninkové lekci dělá poznámky a zapisuje si, co se právě dozvěděl. Kniha může být vhodným doplňkem k lekcím a golfovým kurzům pro začínající golfistky, kde by tento text splňoval teoretickou část výuky.

Autorka v knize dostatečně podrobně vysvětluje základy ohledně golfové výbavy, včetně oblečení i obutí na golf atd. Všechny tyto rady a tipy mají velký vliv na to, aby se začínající golfistky v novém prostředí cítily pohodlně a sebevědomě, což pozitivně ovlivňuje výkon při hře samotné.
Úžasný je např. popis, jak správně natýčkovat na odpališti. Zdánlivě banální věc, která se může změnit v trapas, především na tvrdém a suchém povrchu. A dále, co čeká golfistku při hře na hřišti a jak hra postupuje až k jamce. Důležitá je také část věnovaná vybraným golfovým pravidlům.

Slovníček golfových pojmů na konci knihy připraví čtenářky na konverzaci mezi zkušenými golfisty. Kniha by se dala doporučit i mužům golfistům, aby lépe porozuměli hře a mentalitě golfistek, a přispěli by tak k přátelské atmosféře na hřištích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pusťte se do golfu - Golfový manuál (ne)jen pro ženy