Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti

Kód: 7431134

Úplný název:

Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti (kol.):

Autor a popis:

Profesional publishing, 127 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
581 Kč (698 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je obsáhlou analýzou konceptu governance jako nutného předpokladu jednotlivých forem vládnutí, vymezuje zásadní proměny, ovlivňující ekonomické a politické procesy probíhající ve světě a vytvářející nerovnovážný systém, jehož řízení vyžaduje nové, komplexní reakce aktérů vládnutí. Jejím cílem je umožnit kvalitní a fundovanou informovanost různých aktérů vládnutí a tím i včasnost a správnost jejich reakcí na aktuální výzvy globální ekonomiky. Závěrečná část přináší hodnocení ne vždy úspěšného vládnutí v České republice a doporučuje konkrétní opatření, která by posílila dlouhodobě udržitelnou konkurenceschopnost a celkový společenský rozvoj. Knihu doplňuje obsáhlý seznam literatury, potřebné pro další studium.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Governance v kontextu globalizované ekonomiky a společnosti