Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky

Kód: 7391360

Úplný název:

Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky (Seddon Tony, Waterhouse Jane):

Autor a popis:

Seddon Tony, Waterhouse Jane, Slovart, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý z nás aspoň jednou v životě vytvářel nějaký dokument, který lze zařadit do kategorie "grafický desing". Ať už se jednalo o pozvánku na oslavu narozenin, plakát nebo jen inzerát na firemní či školní nástěnku nebo web, můžeme jej příště udělat s pomocí této knihy profesionálně dokonalým. Grafický design pro samouky vysvětluje základní principy grafického designu včetně efektivního využití prostoru, barev a písma. Publikace transformuje obtížně získané zkušenosti profesionálních designérů do jednoduchých pravidel, co a jak používat a čeho se naopak vyvarovat, ilustrovaných tipů a rad doplněných srovnávacími příklady. Kniha nezapomíná ani na potřebné vybavení a jeho cenu, popisuje nejlepší a cenově nejdostupnější materiály, hardware a software.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Architektura

 
Knihkupectví / Umění / Architektura / Grafický design pro samouky - Praktický průvodce pro začátečníky