Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s

Kód: 7387747

Úplný název:

Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s (Bertl Ivan): aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k sobe hodíte

Autor a popis:

Bertl Ivan, Triton, 160 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
115 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Hledání životního partnera je mnohdy složitý proces a pravděpodobně neexistuje žádná zaručená metoda, jak najít toho pravého (tu pravou). Poměrně nový způsob, jak skutečně poznat partnerovu povahu, nabízí grafologie. V psaném písmu lze identifikovat znaky, které mohou napovědět leccos o pisatelově osobnosti: jestli je dominantní, nebo naopak submisivní, zda je společenský, nebo se spíše jedná o samotáře. A nejen to: rukopis dokáže odhalit i skryté hrozby, například sklon k agresivnímu chování. Grafologie v partnerském poradenství není jen analýzou vybraných písemných projevů skutečných partnerských dvojic, ale všímá si i rodinných vztahů, které nás při hledání vhodného partnera často ovlivňují více, než jsme ochotni si připustit. Díky úvodní výkladové části knihu ocení i čtenáři, kteří dosud neměli možnost seznámit se blíže s grafologií a jejími východisky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Grafologie v partnerském poradenství aneb Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k s