Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady

Kód: 8747133

Úplný název:

Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady (kol.): s praktickými príklady

Autor a popis:

Lingea, 176 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
108 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Nový a zcela původní přehled anglické gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné anglické gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejednoho začátečníka nebo i středně pokročilého angličtináře mohou odradit. Naší snahou bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit především na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů tak, aby i uživatel bez hlubšího povědomí o jazyku byl schopen z výkladu pochopit principy tvoření a užívání daného jevu.

Cílem knihy není podat zcela zevrubný a teoreticky dokonalý popis gramatiky, ale pomoci uživateli co nejsnadněji osvojit skutečně užívané gramatické jevy bez toho, aby musel pročíst mnoho stran z teorie jazyka. Každá kapitola je věnována samostatné gramatické kategorii. Obsahuje popis jevu, praktické příklady včetně jejich překladu do češtiny, poznámky upozorňující na výjimky, zajímavosti či hovorové prvky. Najdete zde také stručný přehled rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou i seznam nepravidelných sloves.

Příručka je určena především těm, kdo se jazyk učí, od začátečníků až po pokročilé studenty, kteří zde jistě najdou i nejednu zajímavost týkající se moderní angličtiny. Věříme, že vám kniha bude dobrým pomocníkem jak ve škole, tak při samostudiu nebo třeba jen při oprašování dříve získaných vědomostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Gramatika současné angličtiny s praktickými příklady