Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady

Kód: 8747135

Úplný název:

Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady (kol.): s praktickými príklady

Autor a popis:

Lingea, 208 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
130 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Zcela nová autorská gramatika francouzského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Chcete-li se správně vyjadřovat, nestačí vám pouze znát nazpaměť nejrůznější gramatické poučky, ale je třeba je umět uplatnit při vytváření konkrétních vět. Proto jsme obecné výklady omezili na minimum, a naopak se snažili všechna pravidla francouzské mluvnice dokreslit množstvím příkladů, které jsme pečlivě vybírali z tisku či spolehlivých internetových zdrojů tak, aby skutečně odrážely současnou podobu francouzštiny. Při práci jsme vycházeli nejen z moderních příruček, ale také z vlastních zkušeností s výukou jazyka.

Výklad je doplněn o praktické poznámky, které pomáhají k lepšímu pochopení gramatických jevů a k jejich správnému používání. Důraz jsme přitom kladli zejména na ty jevy, které jsou od češtiny dosti odlišné, a jejich zvládnutí způsobuje českým studentům největší potíže. Proto např. o málo používaném passé simple pojednáváme pouze stručně, zatímco největší prostor jsme vymezili výkladu o užití členu, o rozdílu v používání imparfait a passé composé či souslednosti časové ap.

Věříme, že naši gramatiku ocení jak začínající i pokročilejší studenti, tak vyučující, kteří chtějí mít kdykoli po ruce veškeré důležité informace o francouzské mluvnici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Francouzština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Francouzština / Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady