Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady

Kód: 8747145

Úplný název:

Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady (kol.): s praktickými príklady

Autor a popis:

Lingea, 192 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
132 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Nový, aktuální a zcela původní přehled ruské gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné ruské gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejednoho začátečníka nebo i středně pokročilého angličtináře mohou odradit. Jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížujeme prostřednictvím jednoduchých, jasných pouček či pravidel. Praktické příklady daného jevu mají uživateli pomoci, aby i bez hlubšího povědomí o jazyku pochopil principy tvoření a užívání daného jevu a poté jej bez větších potíží dokázal užívat v reálné komunikaci.

Naším záměrem tedy nebylo podat zcela vyčerpávající a teoreticky dokonalý popis gramatiky, ale pomoci běžnému uživateli osvojit si co nejsnadněji v praxi skutečně užívané gramatické jevy. Každá kapitola obsahuje vedle stručného popisu určité mluvnické kategorie také množství praktických príkladů a zajímavých poznámek. Najdete zde i seznam nepravidelných sloves.

Gramatika je určena především těm, kdo se jazyk učí, od začátečníků až po pokročilé studenty, kteří zde jistě najdou nejednu zajímavost týkající se ruského jazyka. Věříme, že vám kniha bude dobrým pomocníkem jak ve škole, nebo při samostudiu, tak třeba jen při osvěžování dříve získaných vědomostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Gramatika současné ruštiny s praktickými příklady