Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady

Kód: 8747144

Úplný název:

Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady (kol.): s praktickými príklady

Autor a popis:

Lingea, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
132 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Zcela nová autorská gramatika španělského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Naší snahou bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit především na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů tak, aby i uživatel bez hlubšího povědomí o jazyku byl schopen z výkladu pochopit principy tvoření a užívání daného jevu.

Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát nazpaměť nejrůznější gramatické poučky, ale je třeba je umět uplatnit při vytváření konkrétních vět. Proto jsme obecné výklady omezili na minimum, a snažili se všechna pravidla španělské mluvnice dokreslit velkým množstvím příkladů, které jsme pečlivě vybírali z tisku či spolehlivých internetových zdrojů tak, aby skutečně odrážely současnou podobu španělštiny.

Výklad i vybrané příklady jsme doplnili o celou řadu praktických poznámek, které mají studentovi napomoci k lepšímu pochopení gramatických jevů a k jejich správnému používání. Důraz jsme přitom kladli zejména na ty jevy, které jsou od češtiny dosti odlišné a jejich pochopení způsobuje českým studentům největší potíže. Do publikace jsme zařadili i přehled nepravidelných sloves.

Věříme, že naši gramatiku ocení jak začínající i pokročilejší studenti, tak vyučující, kteří chtějí mít kdykoli po ruce veškeré důležité informace o španělské mluvnici v přehledné podobě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Gramatika současné španělštiny s praktickými příklady