Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze

Kód: 7470028

Úplný název:

Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze (Holá Lída, Bořilová Pavla): italská

Autor a popis:

Holá Lída, Bořilová Pavla, AKROPOLIS, 4 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
41 Kč (60 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Česká gramatika v kostce je čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Představuje jednoduchý přehled základních gramatických a lexikálních jevů, důležitých pro úspěšnou každodenní komunikaci, který je vždy po ruce. Nekopíruje mechanicky tradiční gramatická pravidla, ale přizpůsobuje výklad vnímání a potřebám cizojazyčných mluvčích (využívá např. barevné kódování pro značení gramatického rodu, zjednodušené schéma ilustrující vyjadřování směru a lokace apod.).

Grammatica ceca in sintesi ? una guida di quattro pagine, leggermente pi? grande di un formato A4, plastificata e stampata su due lati. La nuova versione del 2013 ? destinata a studenti di ceco come lingua straniera, principianti o di livello intermedio, ma pu? rappresentare anche uno strumento pratico di consultazione da parte di parlanti di livello pi? avanzato. Presenta un agevole compendio, sempre a portata di mano, della grammatica di base e dei fenomeni lessicali, necessari per affrontare efficacemente la comunicazione quotidiana. Non riproduce meccanicamente le regole tradizionali della grammatica, ma adatta l'esposizione alla percezione e ai bisogni dell'utente-parlante straniero (impiega, per esempio, colori diversi per segnalare i differenti generi grammaticali, uno schema semplificato utile per esprimere la direzione e la posizione nello spazio, ecc.).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Grammatica ceca in pillole / Česká gramatika v kostce – italská verze