Grandville 4 - Noël

Kód: 8815242

Úplný název:

Grandville 4 - Noël (Talbot Bryan):

Autor a popis:

Talbot Bryan, ComicsCentrum, 104 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
546 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Jezevec je zpět!

Zatímco věrný LeBrockův pomocník, detektiv seržant Krysmyš, odjíždí na vánoční dovolenou, sám LeBrock si moc volna neužije. Čeká ho totiž vyšetřování záhadného zmizení neteře jeho bytné, malé Zajdy Teřichové.

Stopa vede k rozrůstající se náboženské sektě, v jejímž čele stojí charismatický jednorožec a jeho podfukářští pomocníci, kteří jsou zodpovědní za masovou sebevraždu členů sekty ve Spojených státech. Po příjezdu do Francie se navíc pustili do nenávistné kampaně namířené proti knedlíkům – což je ponižující přezdívka, kterou dala většina zvířecí populace tvoru jménem člověk. LeBrock se musí vydat do Paříže, kde se znovu setká se svou láskou – smyslnou jezevčí prostitutkou Billie. Londýnskému detektivovi stane tentokrát po boku Štístko Lucas, pinkertonský detektiv s kolty zavěšenými proklatě nízko, s jehož pomocí se bude muset střetnout s fanatickými sektáři, lidskými teroristy a krom toho také odhalit několikasetleté náboženské spiknutí, jež by mohlo vyústit v nenávistný celosvětový konflikt.

Dokáže LeBrock zastavit zdánlivě neodvratitelný nástup fašistické moci ve světové metropoli, kterou svírá mafiánský gang Tiberia Koeniga a kterou ohrožují lidští extremisté? Podaří se mu odhalit tajemství mytických Pravých evangelií? Zachrání Zajdu Teřichovou ze spárů hypnotismu neodolatelného jednorožce Apolóna? Touží vůbec Zajda po záchraně? A v neposlední řadě – vyřeší LeBrock svůj případ včas, tak aby stihl strávit Vánoce se svou rodinou?

Následujte jezevce!
Chvalte Grandville!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Grandville 4 - Noël do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Grandville 4 - Noël.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Grandville 4 - Noël (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Grandville 4 - Noël bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Grandville 4 - Noël doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé