Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy

Kód: 2002374

Úplný název:

Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy (Clegg Brian): Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy

Autor a popis:

Clegg Brian, Academia, 252 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
222 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Vesmír se řídí souborem fyzikálních zákonů, z nichž nejznámější, ale také nejzáhadnější je gravitace. Gravitace jako univerzální interakce formuje planety, hvězdy, galaxie i celý vesmír. Bez ní by nevznikl ani život na Zemi. Tato kniha se vydává po stopách této tajemné síly od počátečních představ antických Řeků přes Newtonův gravitační zákon až po moderní strunovou a twistorovou teorii, smyčkovou kvantovou gravitaci a další hypotézy. Pochopení podstaty gravitace je klíčem k pochopení vlastností času, prostoru a hmoty a klíčem k poznání stavby vesmíru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Gravitace - Jak nejslabší síla ve vesmíru formovala naše životy