Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová)

Kód: 7227220

Úplný název:

Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová) (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Tympanum, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Ten dům měl fascinující moc. Architektonický výstřelek rodu Greenshawů šokoval každého, kdo kolem něj jen prošel. A poslední z rodu nad ním vládl pevnou rukou. Ovšem jen do doby, než se rozhodl jej odkázat ve své závěti...

Audiokniha je prvním dílem detektivní série, v níž vystupuje slečna Jane Marplová. Příběhy nejslavnějšího detektiva v sukních, který se zrodil roku 1930, si čtenáři oblíbili pro starosvětský půvab a zvláštní pohodu, která je paradoxně obestírá. Drobná stařenka s břitkým jazykem, která je k detektivní praxi vyzbrojená především obrovskou životní zkušeností, znalostí lidí i toho, jak to na světě chodí, patří k tomu nejosobitějšímu, čím Christie do světové detektivky přispěla. V maloměstském prostředí, prosáklém konvencemi a přibližnými polopravdami, se cítí jako ryba ve vodě, zároveň se však těmito konvencemi nedá nikdy opříst a otupit. Pravdu dokáže uvidět i za sedmerým závojem.

Nezkrácená verze.
Nahrávka vznikla podle povídky Agathy Christie Greenshawova Kratochvíle vydané v povídkové sbírce Muž v mlze nakladatelstvím Odeon v roce 1977. Z anglického originálu Greenshaw`s Folly přeložil Jan Zábrana. Čte Jana Hermachová. Zvuk Roman Cejnar. Hudba Kryštof Marek. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Greenshawova Kratochvíle - 1audio CD (čte Jana Hermachová)